Příslušenství ke kultivátorům:
bubnová sekačka JS 103

Bubnová sekačka Garse JS 103

Příslušenství ke kultivátorům Mountfield řady MS

Bubnová sekačka Garse JS 103 je určena k připojení s uvedenými kultivátory řady MS, které jsou vybaveny zpomalovací redukcí pojezdu. Je určena k sečení běžných travních, lučních a víceletých travních porostů. Po posečení travní hmota zůstává ležet nerozdrcená v řádcích nebo rozhozená na široko vpravo od stroje, připravená k dalšímu zpracování. Výborná manévrovatelnost a ovladatelnost je dána vyvážeností stroje a volně se otáčejícím diskem pod celou plochou kotouče s řeznymi noži. Další předností je ochranný rám a kryt umožňující těsnou manipulaci kolem stromů, křovin a vyšších pevných překážek bez poškození stroje. Převodem mezi motorem, spojkou a kotoučem s řeznými noži je vytvořena ideální obvodová rychlost řezných nožů pro vlastní sečení a následné odhození posečené hmoty vpravo od stroje.

Sada ovládání SO 120 umožňuje ovládat pohon sekačky dle potřeby uživatele a umožňuje bezpečný přejezd na místo sekání. Díky ovládací kladce jednoduše reguluje pohon sekačky a zabrzdí pohon při vypnutí ovládací páky.

Bubnová sekačka sekačka JS 103 má jednoduchou konstrukci, nenáročnou montáž a velmi dobrý výkon v terénu. Je spolehlivým doplňkem kultivátoru u kterého podstatným způsobem zvyšuje užitnou hodnotu.

Bubnová sekačka Garse JS 103 Zavře zvětšenou fotografii
zoom

Dokumentace ke stažení: PDF

Návod k bubnové sekačce JS 103 (kultivátory Mountfield)
Náhradní díly k bubnové sekačce JS 103 (kultivátory Mountfield)